Odaberite lokaciju za prikaz oglasa za nekretnine:

Izaberite neku od sledećih kategorija:
Sortiranje na osnovu:

Strana 11 od 11

201 - 214 od ukupno 214 oglasa - Prodaja

6
113 500 € 235 €/m²
ažuriran
Sombor, Čonoplja

484 m2

spr.
8
361 000 € 968 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

373 m2

1. spr.
17
195 500 € 914 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

214 m2

sut spr.
17
145 000 € 912 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge

159 m2

spr.
1
113 500 € 1061 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

107 m2

sut spr.
17
220 000 € 741 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

297 m2

spr.
14
162 000 € 386 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

420 m2

spr.
16
550 000 € 728 €/m²
ažuriran
Sombor, Selenča

756 m2

sut spr.
10
118 700 € 927 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

128 m2

2. spr.
12
77 250 € 931 €/m²
ažuriran
Sombor, Selenča

83 m2

8. spr.
6
107 500 € 827 €/m²
ažuriran
Sombor, Centar

130 m2

4. spr.
14
95 000 € 642 €/m²
ažuriran
Sombor, Rokovci

148 m2

spr.
17
170 000 € 472 €/m²
ažuriran
Sombor, Prnjavor

360 m2

spr.
15
123 600 € 1389 €/m²
ažuriran
Sombor, Goge

89 m2

spr.
Strana 11 od 11
Prodaja nekretnina agencije Sanema nekretnine doo na imovina.net
imovina.net Nekretnine oglasi, vesti i edukacije
NEKRETNINE | SMEŠTAJ | KUPOVINA | IZNAJMLJIVANJE | ZAMENA | 3D TURA | INOSTRANSTVO
imovina.net logo Nekretnine oglasi, vesti i edukacije

2004-2026 ® Copyright Rezon Media Grup